Çocuklar için Spor Kıyafetleri

tarafından Belis Öğretmen

Spor yaparken her zaman özel ekipmanlara ihtiyacımız olmaz. Ancak pilates, yoga vb egzersiz programlarını uygularken yetişkinler nasıl özel kıyafetlere ihtiyaç duyuyorsa çocukların da hareketlerini kısıtlamayacak, rahat, yumuşak giysilere ihtiyacı vardır. Hatta bazılarımız, ben de dahil olmak üzere, günlük yaşantısında da daha çok spor kıyafetleri tercih ediyor.

Çocuklarımız için de spor kıyafetlerin çoğu zaman daha rahat ve kullanışlı olduğunu düşünüyorum. Özellikle okulda gün boyunca kendi işini yapacak olan çocuklara bol düğmeli, fermuarlı giysiler giydirilince hareketleri ister istemez kısıtlanabiliyor. Çocuklar her zaman özgür hareket etmek istiyorlar. Hem erkek hem de kız çocukları için artık çok güzel eşofman takımları var. Ben kız çocuklarında en çok termal taytların rahatlığını ve esnekliğini beğeniyorum, özellikle bu kış aylarında çok kullanışlı oluyorlar.

Tabi ki, çocuklarımız da spor giyinirken şık olmayı sonuna kadar hakkediyorlar. Beğendiğim, uygun fiyatlı, spor ve rahat kıyafetleri sizler için derledim. Artık minikler de modayı takip ediyorlar, inanın seçmek hiç kolay değil 🙂

Jogger, eşofman altları, deri taytlar, crop sweatshirtler ve daha fazlası hemen aşağıda…